EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE I EGZAMIN ZAWODOWY (SESJA CZERWIEC-LIPIEC oraz SIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2020)

O czym należy pamiętać przychodząc na egzamin

Szczegółowe wytyczne dotyczące przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Terminy egzaminu

Przybory – etap pisemny

Przybory – etap praktyczny

Pytania dotyczące egzaminu proszę kierować na maila m.szczeblewska@nauka.etczew.eu

 

Terminy odebrania świadectw i zaświadczeń po sesji czerwiec/lipiec 2020

  • 31 sierpnia 2020 r. będą ogłoszone wyniki z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Szkołom przekazane zostaną również świadectwa i dyplomy potwierdzające kwalifikacyjne zawodowe.
  • 12 października 2020 r. będą ogłoszone wyniki egzaminu zawodowego i przekazane certyfikaty oraz dyplomy zawodowe.

Źródło: https://www.gov.pl/web/edukacja/zasady-przeprowadzania-egzaminow-w-2020-r–regulacje-prawne

 

DEKLARACJA PONOWNEGO PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE (DRUK DO POBRANIA)

KOMUNIKAT W SPRAWIE WYNIKÓW EGZAMINU SESJA ZIMA 2020

W związku z obecną sytuacją nie będą Państwo mogli odebrać w najbliższy piątek wyników. OKE ma czas na przekazanie świadectw i dyplomów do 31.03.

Uczestnicy KKZ (LO dzienne) – poznają wyniki za pośrednictwem strony https://wyniki.oke.gda.pl/ (Identyfikator = pesel, po hasło trzeba się zgłosić pod numer 660-681-360 lub napisać maila m.szczeblewska@nauka.etczew.eu

Absolwenci PSZ i MSZ – Państwo otrzymacie wyniki poprzez SMS/e-mail/bądź mogą się Państwo zalogować do systemu SIOEPKZ. Jeśli wybiorą Państwo opcję logowania, proszę wysłać na adres m.szczeblewska@nauka.etczew.eu prośbę o udostępnienie kodu aktywacyjnego, który umożliwi Państwu zalogowanie do systemu.

Poniżej oficjalny komunikat ze strony Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Komunikat ze strony Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zgodnie z komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (aktualizacja komunikatu z dnia 11 marca 2020 r.) termin ogłoszenia wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla sesji styczeń-luty 2020 r. ustalony został na dzień 20 marca 2020 r.

Wyniki zdających (formuła 2012) będą udostępnione w wersji elektronicznej za pośrednictwem Serwisu dla ucznia o godzinie 10.00.

Wyniki zdających (formuła 2017) będą udostępnione w wersji elektronicznej za pośrednictwem SIOEPKZ o godzinie 10.00 (na portalu zdającego oraz poprzez email i sms)

Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie oraz dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe dla sesji styczeń – luty 2020 będą przekazane szkołom, placówkom lub centrom, pracodawcom oraz podmiotom prowadzącym KKZ do 31 marca 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że termin składania deklaracji na sesję czerwiec – lipiec 2020 r. w przypadku ponownego przystąpienia do egzaminu przez zdających, którzy nie zdali tego egzaminu w sesji 2020 Zima został ustalony na dzień 31 marca 2020 r.